GREENBURGH MARCH SCHOLASTIC -- K/1            

                      Placement by Score/Ties  - Round  4


Pair Place     Name            Schl Gr/Sx Ct Ratg  Scr   Tie1  Tie2  Tie3  Tie4  Tie5  Tie6
                                                          Sol   MMed  Cum   OCum

  4    1 WEXLER, JONAH          SOLO 1     U UNR   4.00  7.50  7.00 10.00 21.00 16.00  0.00
  3    2 WILF, ALEX             RYE  1     U UNR   3.00 11.00  9.00  8.00 28.00 13.00  0.00
  9    3 BOGATY, MICHAEL        CONC K     U UNR   3.00 10.50  9.00  8.00 26.00 13.00  0.00
 22    4 DE GUARDIA, JOSEPH     CONC K     U UNR   3.00 10.00  9.00  9.00 24.50 13.00  0.00
 15    5 SHAH, ARMAAN           FOX  1     U UNR   3.00  9.00  7.00  6.00 20.00 13.00  0.00
 12    6 MORRIS, BENNY          WARD 1     U UNR   3.00  8.50  8.00  9.00 24.00 13.00  0.00
 13    7 NG-YOW, THOMAS         GCDS K     U UNR   3.00  8.00  7.00  7.00 21.00 13.00  0.00
  2    8 BOCCANFUSO, ALEC       RYE  1     U UNR   2.50  7.50  6.50  6.50 22.50 11.00  0.00
 11    9 MORRIS, ZACHARY        WARD K     U UNR   2.50  6.50  6.50  6.00 15.00  7.00  0.00
 23   10 WEISMAN, MAX           RYE  1     U UNR   2.50  6.50  6.00  5.00 19.00 11.00  0.00
 18   11 GOLDFARB, JARED        SOLO 1     U UNR   2.00  8.00  4.00  6.00 21.00 10.00  0.00
 14   12 LEONARDO, JONATAN      P291       U UNR   2.00  7.50  4.50  5.00 17.50 10.00  0.00
  1   13 KAYE, TYLER            RYE  1     U UNR   2.00  7.50  4.50  3.00 17.50 10.00  0.00
 19   14 GOODMAN, GRANT         FOX  1     U UNR   2.00  7.00  4.00  5.00 17.00 10.00  0.00
  7   15 KOZEK, ADAM            RYE  1     U UNR   2.00  7.00  3.50  4.00 15.00 10.00  0.00
 21   16 BAUMAN, WILLIAM        HEAT 1     U UNR   2.00  6.00  3.00  2.00 15.00  6.00  0.00
 17   17 ROTHENBERG, HENRY      SOLO K     U UNR   1.50  4.50  2.00  4.50  9.50  3.00  0.00
 20   18 HONIG, SAMUEL          COMA 1     U UNR   1.00  9.50  5.50  4.00 23.50  7.00  0.00
 24   19 BROWN, IAN             GLEN 1     U UNR   1.00  7.50  4.50  2.00 18.00  3.00  0.00
  6   20 MULDOWNEY, PETER       MILT 1     U UNR   1.00  7.00  4.50  2.00 17.00  7.00  0.00
 10   21 O'DRISCOLL, SAM        RESU 1     U UNR   1.00  7.00  4.00  3.00 17.00  7.00  0.00
 16   22 HAMMER, REED           RYE  1     U UNR   1.00  6.00  2.00  0.00 15.00  3.00  0.00
  8   23 GREEN, TYLER           P153 K     U UNR   0.00  7.00  5.00  0.00 17.00  4.00  0.00
  5   24 NEGREA, VICTORIA                  U UNR   0.00  0.00  0.00  0.00  0.00  0.00  0.00

                GREENBURGH MARCH SCHOLASTIC -- K/1            

                    Team Placement by Score/Ties - Round  4

     Place         Name                Schl     Scr   Tie1  Tie2   Tie3   Tie4   Tie5   Tie6
                                                      Sol    MMed   Cum    OCum   Kash       

       1    RYE COUNTRY DAY            RYE     10.00  32.50  26.00  22.50  87.00  45.00   0.00
       2    SOLOMON SCHECHTER          SOLO     7.50  20.00  13.00  20.50  51.50  29.00   0.00
       3    CONCORD RD SCHOOL          CONC     6.00  20.50  18.00  17.00  50.50  26.00   0.00
       4    WARD SCHOOL                WARD     5.50  15.00  14.50  15.00  39.00  20.00   0.00
       5    FOX MEADOW ELEMENTARY SCH  FOX      5.00  16.00  11.00  11.00  37.00  23.00   0.00