FEBRUARY HUNTERTOURNAMENT -- CHAMPIONSHIP   

                      Placement by Score/Ties  - Round  4


Pair Place     Name            Schl Gr/Sx Ct Ratg  Scr   Tie1  Tie2  Tie3  Tie4  Tie5  Tie6
                                                          Sol   MMed  Cum   OCum

 15    1 JIMENEZ, RICHARD       MOTT       D 1213  4.00  9.50  8.00 10.00 26.00 16.00  0.00
  1    2 GREENAWAY, ARKENO      MOTT 8     D 1352  3.00 10.50  9.50  9.00 27.00 13.00  0.00
  4    3 GINZBERG, JOSHUA       DALT 4  M  D 1333  3.00 10.00  8.00  8.00 25.00 12.00  0.00
  8    4 LEVINE, GABRIEL        HUNT       D 1262  3.00  9.50  9.00  8.00 22.00 13.00  0.00
 12    5 MORAN, JAKE            P116 4     D 1240  3.00  9.50  8.00  8.50 25.50 12.00  0.00
 19    6 LOEHOKE, HENRY         MOTT       E 1174  3.00  9.50  8.00  8.50 25.00 12.00  0.00
 18    7 HAVELES, HARRY P       COLL 6  M  E 1189  3.00  9.50  8.00  7.00 24.00 13.00  0.00
 14    8 LOSPOTO, FRANKIE       JH45 8  M  D 1220  3.00  9.00  7.00  8.00 24.00 13.00  0.00
 13    9 ASCHERMAN, JONATHAN    RAMA 4     D 1237  3.00  8.50  7.50  8.00 23.50 12.00  0.00
  2   10 ALIOSKI, MUSA          JH45 8  M  D 1352  3.00  6.50  6.00  6.00 16.00 13.00  0.00
 17   11 STODDART, ANTHONY      JH45 8  M  E 1197  2.50  8.50  7.00  5.00 21.50 11.00  0.00
 27   12 CROAK, PASCAL          COLL 3     E 1071  2.50  2.50  2.50  4.00  9.00  9.00  0.00
  5   13 WANG, ANDREW           SAGE 2     D 1323  2.00  9.00  5.00  6.00 24.50 10.00  0.00
  9   14 BOYD, DESMOND          MOTT 8     D 1260  2.00  8.50  4.50  6.00 21.00 10.00  0.00
 31   15 THORPE, PETER I                   U UNR   2.00  8.50  4.50  5.00 21.00 10.00  0.00
  3   16 STUMP, GALEN           PS6  4     D 1339  2.00  8.00  4.50  4.50 19.00  9.00  0.00
 21   17 CELLUM, ALEXANDER      M104 6  M  E 1171  2.00  7.50  3.50  5.00 18.00 10.00  0.00
 16   18 TEPPERMAN, RYAN                   D 1212  2.00  7.00  3.50  5.50 17.50  9.00  0.00
 28   19 ASCHERMAN, BENJAMIN    RAMA 5  M  E 1053  2.00  6.50  3.50  3.00 17.00 10.00  0.00
 30   20 YAMADA, CONNOR         HUNT 4  M  E 1001  2.00  5.50  2.50  3.00 16.50  6.00  0.00
 20   21 TENENBAUM, JEREMY      P158 2     E 1173  2.00  5.50  2.00  3.00 13.00 10.00  0.00
 11   22 DANIEL, ALEXANDER      HMAN 3  M  D 1249  1.50  7.50  4.50  5.00 18.00  8.00  0.00
  6   23 KOREN, TAMIR           HUNT 2  M  D 1318  1.50  7.00  3.00  4.00 17.00  6.00  0.00
 26   24 VURAL, COREY           HUNT 4     E 1071  1.50  5.50  3.50  3.00 15.50  8.00  0.00
 10   25 COLMAN, MOLLY          HUNT 6  F  D 1255  1.00 10.50  7.50  4.00 22.00  7.00  0.00
 25   26 AZCONA, JUAN           JH45       E 1116  1.00  8.50  6.00  3.00 19.00  7.00  0.00
 29   27 MAZUREK, YOSSI         SAR  5     E 1019  1.00  7.50  4.50  2.00 16.00  7.00  0.00
  7   28 LESSEN, ZACHARY        SOLJ 3     D 1275  1.00  5.50  2.50  4.00 13.50  6.00  0.00
 32   29 THORPE, AKEEM E                   U UNR   0.50  7.50  5.00  2.00 17.50  5.00  0.00
 24   30 MILLER, NICHOLAS       COLG 2     E 1123  0.00  8.00  5.00  0.00 17.00  3.00  0.00
 22   31 LIAO, ERIC             IRON K     E 1167  0.00  7.00  5.00  0.00 15.00  4.00  0.00
 23   32 LARSON, ANDERS         TRIN 1     E 1143  0.00  4.50  2.50  0.00 10.50  3.00  0.00