FEBRUARY HUNTERTOURNAMENT -- PRIMARY        

                      Placement by Score/Ties  - Round  4


Pair Place     Name            Schl Gr/Sx Ct Ratg  Scr   Tie1  Tie2  Tie3  Tie4  Tie5  Tie6
                                                          Sol   MMed  Cum   OCum

 10    1 MOSCHETTI, PAUL        HUNT 3  M  E 0859  4.00  9.00  7.50 10.00 23.00 16.00  0.00
  8    2 RAMAKRISHNAN, MAHESH   TRIN 1     E 0897  4.00  5.50  4.50 10.00 14.50 16.00  0.00
 33    3 TAI, JONATHAN          HUNT 2     U UNR   3.00 10.00  8.00  9.00 24.00 13.00  0.00
  1    4 LAI, JEFFREY           HART 2     E 1053  3.00 10.00  8.00  8.00 27.00 13.00  0.00
 15    5 CIRIC, ALEXANDRE       LYCE       E 0805  3.00  9.50  9.00  9.00 23.00 13.00  0.00
 28    6 BENNETT, ROBERT        LAB  3     E 0600  3.00  7.50  6.50  7.00 19.00 12.00  0.00
 20    7 LABOURDETTE, THOMAS    HUNT 2     E 0747  3.00  7.50  6.00  6.00 16.00 13.00  0.00
 14    8 SCHOLZ, NICHOLAS       DALT 4  M  E 0825  3.00  7.00  7.00  8.00 19.50 13.00  0.00
  2    9 PARRINO, RJ            P116 3     E 0986  3.00  6.00  6.00  6.50 16.00 10.00  0.00
  7   10 MANIN, HARRY           HMAN 3     E 0908  2.50  8.50  7.50  6.50 22.50 11.00  0.00
  9   11 JOSEPH, NICHOLAS       DALT 2     E 0865  2.00  9.00  5.00  6.00 24.00 10.00  0.00
 24   12 CLEMENTS, LUC          LAB  3     E 0640  2.00  9.00  4.00  5.00 22.50 10.00  0.00
 27   13 BUILDER, ANTHONY       BROW 3     E 0603  2.00  8.50  4.00  3.00 19.50 10.00  0.00
 22   14 WEINBERGER, JACK D     TRIN 2     E 0692  2.00  8.00  4.50  5.00 18.00 10.00  0.00
  4   15 RENFROW, ALEXANDER     P158 3     E 0937  2.00  8.00  4.00  5.00 21.00 10.00  0.00
 25   16 BURKA, NICHOLAS        HUNT 2     E 0617  2.00  7.50  3.50  5.50 18.50  9.00  0.00
  5   17 LUTVAK, SPENCER        HUNT 3     E 0930  2.00  7.00  3.00  5.00 20.00 10.00  0.00
 16   18 LOW, DANIEL            RAMA 2     E 0803  2.00  7.00  3.00  4.00 19.50 10.00  0.00
 17   19 HU, ALEXI              P116 2     E 0797  2.00  6.50  3.00  3.00 15.00 10.00  0.00
 29   20 MOORE, ALEX            DALT 2     E 0100  2.00  6.00  3.00  4.00 13.50  6.00  0.00
 26   21 NATHANI, ARMAAN        COLL 3     E 0610  1.50 12.00  8.00  4.50 30.50  8.00  0.00
 12   22 CROAK, BENEDICT        COLL 2     E 0831  1.50  6.50  3.50  3.00 16.50  8.00  0.00
 18   23 MAZUREK, AVIVA         SAR        E 0789  1.00  9.00  6.00  3.50 20.50  6.00  0.00
 19   24 SCHLESINGER, ZACHARY   HUNT 2     E 0777  1.00  8.50  4.50  3.00 19.00  7.00  0.00
 23   25 LEVIN, TOBIAS          P158 3     E 0658  1.00  8.00  4.00  2.00 17.00  7.00  0.00
 30   26 MORIARITY, JOHN        COLL 3     E 0242  1.00  7.50  4.50  4.00 17.50  7.00  0.00
 21   27 PURCELL, BRANDON       QUAK 2     E 0730  1.00  6.50  4.00  3.00 16.50  7.00  0.00
  6   28 METZGER, ETHAN         RAMA 1     E 0910  1.00  6.00  3.00  4.00 15.00  5.00  0.00
 32   29 MARTIN, KYLE           BROW 2     U UNR   1.00  6.00  3.00  0.00 15.00  3.00  0.00
 31   30 FENNEBRESQUE, MADDEINE CHAN 2     U UNR   0.00  6.50  3.50  0.00 16.00  4.00  0.00
 13   31 GEISLER, ALEX          RAMA 1     E 0828  0.00  5.00  3.00  0.00 12.00  3.00  0.00
  3   32 BRODHEIM, ADAM         HUNT 3     E 0942  0.00  0.00  0.00  0.00  0.00  0.00  0.00
 11   32 LIPPIN, ERIC           HUNT 3  M  E 0836  0.00  0.00  0.00  0.00  0.00  0.00  0.00