MARCH HUNTER TOURNAMENT -- RESERVE        

                      Placement by Score/Ties  - Round  4


Pair Place     Name            Schl Gr/Sx Ct Ratg  Scr   Tie1  Tie2  Tie3  Tie4  Tie5  Tie6
                                                          Sol   MMed  Cum   OCum

  7    1 GEISLER, JOSHUA        RAMA 4  M  E 0900  4.00 10.00  9.00 10.00 26.00 16.00  0.00
  2    2 HO, CAROLINE           TRIN 5     E 1074  3.50 10.00  8.00  9.00 27.00 14.00  0.00
 10    2 FILIPPATOS, THEA       HUNT 5  F  E 0865  3.50 10.00  8.00  9.00 27.00 14.00  0.00
 18    4 NEUGUT, ZACK           MORI 4     E 0562  3.00 10.50  8.50  7.00 24.50 13.00  0.00
  8    5 SHANAHAN, BENJAMIN     MOTT       E 0896  3.00 10.00 10.00  9.00 25.00 13.00  0.00
 15    6 LEGRAND, CITRODEN      P242       E 0723  3.00 10.00  8.00  8.00 27.00 13.00  0.00
 23    7 DRAPACZ, NOAH          BIRC 10    E 0385  3.00 10.00  8.00  7.00 26.00 13.00  0.00
  1    8 KASS, ETHAN            BANK 5     E 1154  3.00  9.00  8.00  8.00 24.00 13.00  0.00
 12    9 LUBIN, TODD            GFAR 4     E 0860  3.00  8.00  7.00  7.00 19.00 13.00  0.00
  4   10 WANG, EIGAN            HILD 4     E 0996  3.00  6.50  6.50  6.00 17.50 13.00  0.00
  6   11 SCHAECHTER, DANEEL     HUNT 6     E 0926  2.50  8.50  8.00  8.00 23.00 11.00  0.00
 13   11 LI, YI QING            MOTT       E 0842  2.50  8.50  8.00  8.00 23.00 11.00  0.00
 37   13 MC VAY, JOSHUA         P242       U UNR   2.50  8.50  7.00  4.50 21.50 11.00  0.00
  3   14 ORWASHER, AARON        RAMA 4  M  E 1060  2.00  9.50  4.50  6.00 26.00 10.00  0.00
 16   15 ROBERTS, TERRELL       P242       E 0650  2.00  8.50  4.50  5.00 20.50 10.00  0.00
 30   16 HERNANDEZ, ELIANA                 U UNR   2.00  8.50  4.00  5.00 18.00 10.00  0.00
  5   17 GORDON, SAMUEL M       HUNT 3     E 0979  2.00  8.00  4.00  6.00 20.00 10.00  0.00
 19   18 GARCIA, MARCUS         MOTT       E 0535  2.00  8.00  4.00  5.00 20.00 10.00  0.00
 14   19 VEGA, ANDY             MOTT       E 0831  2.00  8.00  4.00  5.00 19.00 10.00  0.00
 36   20 PADWAY, EMMETT         SOLO 5     U UNR   2.00  8.00  4.00  5.00 18.00 10.00  0.00
 35   21 PATRICK, ROHAN         P242       U UNR   2.00  7.50  4.00  6.00 20.50  9.00  0.00
 11   22 BOWLER, JOHN           PS9  4     E 0862  2.00  7.50  4.00  6.00 19.00 10.00  0.00
 21   23 HARVEY, DEVONTE        P242 4     E 0429  2.00  7.50  4.00  4.00 18.00 10.00  0.00
 17   24 RUSSELL, JAZMYN J      HUNT    F  E 0577  2.00  6.50  4.00  4.00 15.50  9.00  0.00
 26   25 GEORGE, JOVAN          PS76       E 0124  2.00  6.50  3.00  5.00 14.50 10.00  0.00
 22   26 KATZEN, MATTHEW        WED  5     E 0422  2.00  6.00  3.00  4.00 15.00 10.00  0.00
  9   27 LUBIN, ERIC            GFAR 4  M  E 0867  1.50  8.50  5.50  5.50 17.50  8.00  0.00
 39   28 VAN METER, BENJAMIN    HUNT 6     U UNR   1.50  2.50  0.50  3.50  6.00  5.00  0.00
 38   29 WHYTE, CHRISTINA       P242       U UNR   1.00  8.00  6.00  3.00 20.00  7.00  0.00
 27   30 N'DOUR, ABDUL          P242       U UNR   1.00  8.00  4.00  2.00 19.00  7.00  0.00
 20   31 PATRICK, RUEL          P242       E 0443  1.00  7.50  4.50  3.00 19.00  7.00  0.00
 32   32 STOKES, DEVIN          P242       U UNR   1.00  7.00  4.00  1.00 16.00  7.00  0.00
 24   33 GUZMAN, MARIAH         P242 5     E 0369  1.00  6.50  4.50  2.00 16.00  7.00  0.00
 25   34 ATKINS, VERONICA       P242 5     E 0138  1.00  6.50  4.00  1.00 16.50  3.00  0.00
 29   35 COLLINS, RASHEED       P242       U UNR   1.00  5.50  3.50  1.00 15.50  7.00  0.00
 34   36 OAT, NINA              CHAP 4     U UNR   1.00  4.50  2.00  0.00 13.00  3.00  0.00
 28   37 TEACHY, GREGORY        P242       U UNR   0.00  9.00  6.00  0.00 20.00  4.00  0.00
 31   38 CRUZ, EMMANUEL                    U UNR   0.00  6.00  4.00  0.00 13.00  4.00  0.00
 33   39 EILAND, ALAN           P242       U UNR   0.00  0.00  0.00  0.00  0.00  0.00  0.00