APRIL HUNTER TOURNAMENT -- PRIMARY        

                      Placement by Score/Ties  - Round  4


Pair Place     Name            Schl Gr/Sx Ct Ratg  Scr   Tie1  Tie2  Tie3  Tie4  Tie5  Tie6
                                                          Sol   MMed  Cum   OCum

  2    1 RAMAKRISHNAN, MAHESH   TRIN 1     E 0969  4.00  9.00  8.00 10.00 23.00 16.00  0.00
  7    2 JOSEPH, NICHOLAS       DALT 2     E 0846  3.50  9.00  8.00  9.00 25.00 14.00  0.00
  8    3 LIPPIN, ERIC           HUNT 3  M  E 0836  3.50  8.00  7.00  9.00 22.00 14.00  0.00
  3    4 TAI, JONATHAN          HUNT 2     E 0954  3.00 11.00  9.00  9.00 29.00 13.00  0.00
  9    5 BERGER, ANDREW         COLL K     E 0818  3.00 10.00  8.00  8.00 25.00 13.00  0.00
  1    6 LAI, JEFFREY           HART 2     E 1020  3.00 10.00  8.00  7.50 26.50 12.00  0.00
 10    7 CONNOLLY, BRYCE        DALT 2     E 0801  3.00  8.00  7.00  8.00 22.00 13.00  0.00
 12    8 WEINBERGER, JACK D     TRIN 2     E 0737  3.00  7.00  6.00  6.00 17.00 13.00  0.00
 17    9 GEISLER, ALEX          RAMA 1     E 0705  3.00  6.00  6.00  6.00 16.50 13.00  0.00
 14   10 SCHLESINGER, ZACHARY   HUNT 2     E 0727  2.50 10.50  8.50  8.00 26.50 11.00  0.00
 16   11 PURCELL, BRANDON       QUAK 2     E 0709  2.50  9.50  8.00  7.00 23.50 11.00  0.00
 15   12 CROAK, BENEDICT        COLL 2     E 0725  2.50  7.00  7.00  6.50 19.50 11.00  0.00
 21   13 ARFFA, TRAVIS          COLL E     E 0600  2.00  9.00  5.00  6.00 22.50 10.00  0.00
 19   14 NATHANI, ARMAAN        COLL 3     E 0641  2.00  9.00  5.00  5.00 23.00 10.00  0.00
 25   14 MOORE, ALEX            DALT 2     E 0484  2.00  9.00  5.00  5.00 23.00 10.00  0.00
 27   14 KAKUTANI, YUTA         HUNT 1     E 0451  2.00  9.00  5.00  5.00 23.00 10.00  0.00
  4   17 METZGER, ETHAN         SAR  1     E 0905  2.00  9.00  4.50  6.00 22.00 10.00  0.00
 30   18 FORMAN, ELANA          ICA        U UNR   2.00  8.50  4.00  6.00 22.00 10.00  0.00
 11   19 BLOHM, ERIC            HUNT 1     E 0768  2.00  8.00  3.00  5.00 19.00 10.00  0.00
  5   20 LUTVAK, SPENCER        HUNT 3     E 0876  2.00  7.50  4.00  3.00 20.00 10.00  0.00
 33   21 COHEN, BENJAMIN A      RAMA K     U UNR   2.00  7.50  3.50  4.00 18.00 10.00  0.00
 32   22 SHIMIZU, CHRISTOPHER   P116 3     U UNR   2.00  7.00  3.00  5.00 16.00 10.00  0.00
 20   23 LEVIN, TOBIAS          P158 3     E 0602  2.00  4.00  2.00  3.00 11.00 10.00  0.00
 34   24 RAPAPORT, BEN          RAMA       U UNR   1.50  7.00  4.50  5.00 19.50  8.00  0.00
 26   25 EILAND, ALAN           HUNT       E 0483  1.00  9.00  6.00  3.00 20.00  7.00  0.00
 24   26 SAID, CHARLOTTE        GCDS 2     E 0526  1.00  8.50  5.00  2.00 18.00  7.00  0.00
 23   27 HABERMAN, EVAN         HUNT 3  M  E 0546  1.00  8.50  5.00  2.00 17.00  7.00  0.00
 29   28 ST CLARE, SYDNEY       HUNT 2     E 0409  1.00  8.00  6.00  3.00 20.00  7.00  0.00
 22   29 GINZBERG, BENJAMIN     DALT 1     E 0592  1.00  7.50  4.00  4.00 20.00  7.00  0.00
 13   30 BURKA, NICHOLAS        HUNT 2     E 0729  1.00  7.00  5.00  2.00 15.00  7.00  0.00
 18   31 AGREST, REBECCA        PS11 2     E 0672  1.00  6.00  2.00  1.00 15.00  7.00  0.00
 28   32 GIANGRANDE, ELIAS      PS6  2     E 0417  1.00  5.00  3.00  1.00 12.00  7.00  0.00
 31   33 BLOCH, SIMON           HUNT 2     U UNR   0.00  8.50  5.50  0.00 16.50  4.00  0.00
  6   34 WONG, KILY             HUNT 3     E 0866  0.00  4.50  3.00  0.00 12.00  4.00  0.00