May Hunter Tournament -- Reserve        

                      Placement by Score/Ties  - Round  4


Pair Place     Name            Schl Gr/Sx Ct Ratg  Scr   Tie1  Tie2  Tie3  Tie4  Tie5  Tie6
                                                          Sol   MMed  Cum   OCum

 17    1 SHERMAN, ADAM          WAGN 8     E 0772  4.00  8.50  8.00 10.00 23.00 16.00  0.00
  2    2 SANNII, XERXES         PS6        E 1040  4.00  8.00  7.00 10.00 24.00 16.00  0.00
  3    3 RANGANATHAN, ADITYA    METM 2     E 1024  3.00 12.50 10.00  9.00 30.00 13.00  0.00
  9    4 SCHAECHTER, DANEEL     HUNT 6     E 0883  3.00 10.00  8.00  8.00 24.50 13.00  0.00
  8    5 RENFROW, ALEXANDER     P158 3     E 0900  3.00  9.50  8.50  9.00 25.00 13.00  0.00
 15    6 TURNER, SAM            HMAN 4  M  E 0826  3.00  8.00  7.00  7.00 21.00 13.00  0.00
 13    7 FILIPPATOS, THEA       HUNT 5  F  E 0841  3.00  7.50  7.00  8.00 24.00 13.00  0.00
 11    8 LUBIN, TODD            GFAR 4     E 0860  3.00  7.50  7.00  8.00 21.00 13.00  0.00
 12    9 SCHOLZ, NICHOLAS       DALT 4  M  E 0847  2.50  7.00  6.00  5.50 17.50 11.00  0.00
 19   10 PURCELL, BRANDON       QUAK 2     E 0709  2.50  7.00  6.00  5.00 16.50 11.00  0.00
 20   11 BUILDER, ANTHONY       BROW 3     E 0692  2.50  5.50  5.00  5.50 12.50 11.00  0.00
  6   12 GORDON, SAMUEL M       HUNT 3     E 0953  2.00 10.00  5.00  6.00 25.00 10.00  0.00
 27   13 IGLESIAS, ALBERT       MOTT 4     U UNR   2.00  9.50  5.50  6.00 24.50 10.00  0.00
 24   14 FORD, BILLY            COLL 6     E 0671  2.00  9.50  4.50  4.50 20.00  9.00  0.00
 16   15 AMARO, LEDWIN          MOTT       E 0779  2.00  9.00  5.00  7.00 23.00 10.00  0.00
 22   16 VUKAJ, SANTILJAN       MOTT 5     E 0683  2.00  8.50  5.00  5.00 21.00 10.00  0.00
 21   17 HAKANOGLU, AVIVA       DALT 5     E 0687  2.00  8.00  4.00  5.00 21.00 10.00  0.00
 26   18 HAYON, JONATHAN        HESC 4     E 0516  2.00  8.00  4.00  3.00 20.50 10.00  0.00
 14   19 FISHER, OLIVER         HESC 4     E 0828  2.00  8.00  3.00  5.00 20.00 10.00  0.00
  5   20 KAPLAN, RUSSELL        DALT 2     E 0995  2.00  7.00  4.00  5.00 18.50 10.00  0.00
  7   21 BRODHEIM, ADAM         HUNT 3     E 0942  2.00  7.00  4.00  4.00 18.00  9.00  0.00
 10   22 LUBIN, ERIC            GFAR 4  M  E 0867  2.00  4.50  2.00  3.00 10.00 10.00  0.00
 25   23 FORD, TIMOTHY          COLL 3     E 0586  1.50  7.50  4.50  4.00 17.50  6.00  0.00
  4   24 ARFFA, LESLIE          SPEN 5     E 1004  1.50  3.00  1.00  5.50  6.00  6.00  0.00
 23   25 KATZEN, MATTHEW        WED  5     E 0677  1.00  9.00  6.00  3.00 23.00  7.00  0.00
 18   26 CROAK, BENEDICT        COLL 2     E 0725  1.00  8.00  4.00  3.00 19.00  7.00  0.00
  1   27 LARSON, ANDERS         TRIN 1     E 1071  1.00  7.50  5.00  2.00 15.50  7.00  0.00
 28   28 ZAMPAGLIONE, LUCIA     NIBA 4     U UNR   1.00  7.50  4.50  2.00 18.50  3.00  0.00
 30   29 JAHAJAGA, DIONIS       MOTT 4     U UNR   1.00  7.50  4.50  1.00 15.00  7.00  0.00
 32   30 GARCIA, JOHN           MOTT 5     U UNR   1.00  7.50  3.50  0.00 17.50  3.00  0.00
 33   31 MILLER, MARCUS         MOTT 5     U UNR   1.00  7.00  4.00  3.00 17.00  3.00  0.00
 29   32 MLODOZENIEC, TOM       MOTT 4     U UNR   1.00  6.50  4.00  2.00 13.50  7.00  0.00
 31   33 OAT, NINA              CHAN 4     U UNR   0.00  5.00  3.00  0.00 13.00  4.00  0.00