DANIEL WEBSTER TOURNAMENT -- PRIMARY        

                      Placement by Score/Ties  - Round  4


Pair Place     Name            Schl Gr/Sx Ct Ratg  Scr   Tie1  Tie2  Tie3  Tie4  Tie5  Tie6
                                                          Sol   MMed  Cum   OCum

  1    1 BHANDARI-YOUNG, ALEXANDSEEL 3     E 1007  4.00  9.00  8.00 10.00 26.00 16.00  0.00
  3    2 THOMAS, ROBIN          CONR       E 0907  4.00  7.00  6.50 10.00 20.00 16.00  0.00
  6    3 MILLS, JONATHAN        GCDS 2     E 0698  3.50  5.00  5.00  7.50 10.00 12.00  0.00
  8    4 HEDLEY, CHRISTOPHER    GCDS 2     E 0639  3.00 12.00 10.00  9.00 30.00 13.00  0.00
  2    5 GLICK, COLIN           GCDS 2     E 0907  3.00 10.00  8.00  9.00 27.00 13.00  0.00
 16    6 D'ARIANO, MATTHEW      RESU 3     U UNR   3.00 10.00  8.00  7.00 23.00 13.00  0.00
 15    7 SANCHEZ, ROBERTO       CONR       U UNR   3.00  8.50  8.00  8.00 24.00 13.00  0.00
 30    8 MACK, LANCE            COMA 2     U UNR   3.00  8.50  7.50  8.00 21.00 13.00  0.00
  5    9 REIS, ALEXANDER        SOLO 3     E 0746  3.00  6.50  6.00  7.00 18.00 13.00  0.00
 24   10 YETARIAN, BEN          CONR 2     U UNR   3.00  6.00  6.00  6.00 17.00 13.00  0.00
 11   11 MAGANA, KRISTINA       CONR       E 0401  3.00  6.00  5.00  7.00 19.00 13.00  0.00
 23   12 HIRSCHFELD, BEN        HILL 3     U UNR   2.00 12.00  6.00  7.00 30.00 10.00  0.00
  9   13 ASOKAN, TARA           DWEB 3     E 0553  2.00  9.50  5.00  7.00 25.00 10.00  0.00
 20   14 PERIGINE, DOMINIC      CONR 2     U UNR   2.00  8.50  5.00  6.00 20.00 10.00  0.00
  7   15 BRONSON, DYLAN         OSB  1     E 0675  2.00  8.50  4.00  5.00 19.00 10.00  0.00
 10   16 ZIGMONT, ANDREW        CONR       E 0538  2.00  7.50  4.00  5.00 16.50 10.00  0.00
  4   17 ETZEL, DYLAN           DOWS 2     E 0758  2.00  7.00  3.00  4.00 17.50 10.00  0.00
 17   18 KURIAN, ASHLEY         CONR 2     U UNR   2.00  6.50  3.50  6.00 17.00 10.00  0.00
 25   19 JOHN, JASON            CONR 2     U UNR   2.00  6.50  3.00  5.00 15.00 10.00  0.00
 12   20 TORRES, LUIS           PS3X 2     E 0112  2.00  6.50  3.00  4.00 18.00 10.00  0.00
 31   21 WELDON, CONNOR         DWEB 3     U UNR   2.00  5.50  2.00  3.00 16.00 10.00  0.00
 28   22 CANDIDO, ISABELLA      CONR 2     U UNR   1.50  5.50  2.50  5.00 16.00  8.00  0.00
 19   23 ROLDAN, CHRISTOPHER    DAVI 3     U UNR   1.00 11.00  7.00  3.00 24.00  7.00  0.00
 22   24 CORSO, DAVIDE          DWEB 2     U UNR   1.00  9.00  5.50  1.00 20.50  7.00  0.00
 13   25 CORNELIUS, ASHLEY      DWEB 3     U UNR   1.00  9.00  5.00  3.00 20.00  3.00  0.00
 27   26 RODRIGUEZ, HECTOR      PS3X 3     U UNR   1.00  8.00  5.00  3.00 15.00  7.00  0.00
 18   27 ZIMMERMAN, CHARLES     DWEB 2     U UNR   1.00  7.00  4.00  1.00 17.00  7.00  0.00
 32   28 ARBACA, JENNIFER       DWEB 3     U UNR   1.00  6.00  4.00  1.00 15.00  3.00  0.00
 29   29 NWAKESE, CHIBUEZE      DWEB 3     U UNR   0.50  7.50  4.50  1.00 18.00  5.00  0.00
 26   30 AUSTIN, MARQUIS T      DWEB 3     U UNR   0.50  4.00  2.00  0.50 10.00  2.00  0.00
 21   31 TO, KEVIN              DWEB 2     U UNR   0.00  8.00  4.00  0.00 21.00  3.00  0.00
 14   32 VAZQUEZ, BEN           DWEB 3     U UNR   0.00  7.50  4.50  0.00 18.00  4.00  0.00

                  DANIEL WEBSTER TOURNAMENT -- PRIMARY        

                    Team Placement by Score/Ties - Round  4

     Place         Name                Schl     Scr   Tie1  Tie2   Tie3   Tie4   Tie5   Tie6
                                                      Sol    MMed   Cum    OCum   Kash       

       1    COLUMBUS ELEMENTARY        CONR    13.00  27.50  25.50  31.00  80.00  55.00   0.00
       2    GREENWICH COUNTRY DAY SCH  GCDS     9.50  27.00  23.00  25.50  67.00  38.00   0.00
       3    DANIEL WEBSTER             DWEB     6.00  33.00  17.50  14.00  81.50  30.00   0.00
       4    PS 3 BRONX                 PS3X     3.00  14.50   8.00   7.00  33.00  17.00   0.00