SLEEPY HOLLOW SCHOLASTIC -- PRIMARY        

                      Placement by Score/Ties  - Round  4


Pair Place     Name            Schl Gr/Sx Ct Ratg  Scr   Tie1  Tie2  Tie3  Tie4  Tie5  Tie6
                                                          Sol   MMed  Cum   OCum

  4    1 MULHOLLAND, JASON      WORC 3     E 0751  4.00  9.50  8.50 10.00 26.00 16.00  0.00
  2    2 HEDLEY, CHRISTOPHER    GCDS 2     E 0846  3.00 11.50 10.00  9.00 28.50 13.00  0.00
  1    3 DAY, JEROME C          GCDS 3     E 0884  3.00  8.50  8.50  8.00 23.00 13.00  0.00
  5    4 HIRSCHFELD, BEN        HILL 3     E 0700  3.00  8.50  7.50  7.00 21.50 13.00  0.00
 10    5 MACK, LANCE            COMA 2     E 0447  3.00  6.50  6.50  6.00 17.50 13.00  0.00
 12    6 TORRES, LUIS           PS3X 2     E 0180  2.50  7.50  7.50  5.00 20.00 11.00  0.00
 14    7 GOYAL, KARAN           COMA 2     U UNR   2.50  7.50  6.50  6.50 17.50 11.00  0.00
  7    8 SELTZER, JACQUELINE    WORC 2     E 0561  2.50  5.50  5.50  8.00 13.00 11.00  0.00
  9    9 D'ARIANO, MATTHEW      RESU 3     E 0521  2.00  8.00  4.00  5.00 20.00 10.00  0.00
  6   10 ETZEL, DYLAN           DOWS 2     E 0668  2.00  6.50  3.50  3.00 16.50 10.00  0.00
  3   11 GOLDSTEIN, SCOTT       BICU       E 0799  1.50  8.50  5.50  5.50 21.50  8.00  0.00
 15   12 DIAMOND, MAX           WARD 2     U UNR   1.00  9.00  5.00  4.00 20.00  7.00  0.00
  8   13 HUDSON, THOMAS         BRON 3     E 0527  1.00  7.00  4.50  2.00 16.50  7.00  0.00
 13   14 CRUMMER, ARIANE        WORC 2     E 0100  1.00  6.00  3.00  1.00 14.00  7.00  0.00
 16   15 FLANNERY, DAYTON       BRON 3     U UNR   0.00 11.00  8.00  0.00 27.00  4.00  0.00
 11   16 FASELT, ROBBIE         BRON 3     E 0328  0.00  7.00  4.50  0.00 17.50  4.00  0.00

                  SLEEPY HOLLOW SCHOLASTIC -- PRIMARY        

                    Team Placement by Score/Ties - Round  4

     Place         Name                Schl     Scr   Tie1  Tie2   Tie3   Tie4   Tie5   Tie6
                                                      Sol    MMed   Cum    OCum   Kash       

       1    WEST ORCHARD               WORC     7.50  21.00  17.00  19.00  53.00  34.00   0.00
       2    GREENWICH COUNTRY DAY SCH  GCDS     6.00  20.00  18.50  17.00  51.50  26.00   0.00
       3    COMAN HILL                 COMA     5.50  14.00  13.00  12.50  35.00  24.00   0.00
       4    BRONXVILLE ELEMENTARY      BRON     1.00  25.00  17.00   2.00  61.00  15.00   0.00