WESTCHESTER COUNTY CHAMPIONSHIP -- K/1            

                      Placement by Score/Ties  - Round  4


Pair Place     Name            Schl Gr/Sx Ct Ratg  Scr   Tie1  Tie2  Tie3  Tie4  Tie5  Tie6
                                                          Sol   MMed  Cum   OCum

  1    1 BASULJEVIC, ARUN       MAHE 1     E 1006  4.00  8.50  7.50 10.00 25.50 16.00  0.00
  9    2 GOLDFARB, JARED        SOLO 1     U UNR   3.00  9.50  8.50  9.00 24.50 13.00  0.00
 11    3 BOGATY, MICHAEL        CONC K     U UNR   3.00  7.50  6.50  6.00 20.50 13.00  0.00
 16    4 KWONG, ROBERT          QUAK 1     U UNR   3.00  6.50  5.50  6.00 16.00 13.00  0.00
  2    5 BRONSON, DYLAN         OSB  1     E 0807  2.50 10.50  8.50  7.50 28.50 11.00  0.00
 14    6 SEARS, IAN             CHIL 1     U UNR   2.50 10.00  8.50  7.50 24.50 11.00  0.00
  7    7 MORRIS, BENNY          WARD 1     U UNR   2.00  9.50  5.50  6.00 22.50 10.00  0.00
  8    8 MORRIS, ZACHARY        WARD K     U UNR   2.00  9.50  5.00  6.00 21.50 10.00  0.00
  6    9 KOBAYASHI, KAREN                  U UNR   2.00  8.00  4.00  5.00 19.50 10.00  0.00
  3   10 GOLDSTEIN, SCOTT                  E 0799  2.00  6.50  3.00  5.00 19.00 10.00  0.00
  5   11 YOUNG, PATRICK         IONG       U UNR   1.50  7.50  4.50  2.00 18.00  8.00  0.00
 10   12 REID, JAMES            MILT 1     U UNR   1.00  8.50  4.50  3.00 21.50  7.00  0.00
 17   13 DE ROCCO, ROBBY        WARD K     U UNR   1.00  8.00  5.00  2.00 17.50  7.00  0.00
 12   14 DI NOME, CHRISTOPHER   POCA K     U UNR   1.00  6.50  4.50  2.50 14.00  6.00  0.00
 15   15 VANACORE, COLE         CHIL 1     U UNR   1.00  6.50  3.50  2.00 14.00  6.00  0.00
 13   16 DI NOME, COLE          POCA K     U UNR   0.50  5.00  3.00  0.50 13.00  5.00  0.00
  4   17 LANTIN, MATTHEW        IONG 1     U UNR   0.00  0.00  0.00  0.00  0.00  0.00  0.00
 18   17 SIEBECKER, MATTHEW          1     U UNR   0.00  0.00  0.00  0.00  0.00  0.00  0.00

               WESTCHESTER COUNTY CHAMPIONSHIP -- K/1            

                    Team Placement by Score/Ties - Round  4

     Place         Name                Schl     Scr   Tie1  Tie2   Tie3   Tie4   Tie5   Tie6
                                                      Sol    MMed   Cum    OCum   Kash       

       0    THE CHILDREN'S SCHOOL      CHIL     0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00
       0    CONCORD RD SCHOOL          CONC     0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00
       0    IONA GRAMMAR               IONG     0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00
       0    MAHOPAC ELEMENTARY SCHOOL  MAHE     0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00
       0    MILTON ELEMENTARY          MILT     0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00
       0    OSBORN                     OSB      0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00
       0    POCANTICO HILLS            POCA     0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00
       0    QUAKER RIDGE SCHOOL        QUAK     0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00
       0    SOLOMON SCHECHTER          SOLO     0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00
       0    WARD SCHOOL                WARD     0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00   0.00