WESTCHESTER COUNTY CHAMPIONSHIP -- MIDDLE SCHOOL  

                      Placement by Score/Ties  - Round  4


Pair Place     Name            Schl Gr/Sx Ct Ratg  Scr   Tie1  Tie2  Tie3  Tie4  Tie5  Tie6
                                                          Sol   MMed  Cum   OCum

  2    1 KIKUCHI-WELLMAN, ZEN   WPMS 7  M  D 1253  4.00  9.00  8.00 10.00 24.00 16.00  0.00
  1    2 CRITELLI, JAMES        ROYL 6     B 1721  4.00  8.00  8.00 10.00 23.00 16.00  0.00
 19    3 SCHULZ, CHARLES        BRIM       U UNR   3.00 11.00  9.00  9.00 26.00 13.00  0.00
 12    4 CASTANO, MATEO         READ 7     E 0565  3.00  9.00  8.00  7.00 23.00 13.00  0.00
  4    5 ERSKINE, ANDREW        CLOO 6     E 1170  3.00  9.00  7.50  9.00 24.50 13.00  0.00
  8    6 HARTER, PATRICK        LEON 7     E 0917  3.00  8.50  7.50  8.00 24.00 13.00  0.00
  3    7 LETT, RYAN             INCR 7     E 1173  3.00  7.50  6.50  6.00 20.50 13.00  0.00
  6    8 ESTRADA, CATALINA      AUBR 6     E 1092  3.00  6.50  5.50  7.00 20.00 13.00  0.00
 26    9 GJONBALAJ, DARDAN      BRIM 6     U UNR   2.50  6.00  5.00  4.50 15.00 11.00  0.00
  9   10 YOUNG, CHRISTOPHER T   IONG 7     E 0797  2.00 11.00  5.00  7.00 27.00 10.00  0.00
 11   11 BRITTAN, KEITH         IONG 7     E 0629  2.00 10.50  4.50  6.00 23.50 10.00  0.00
 22   12 BARNUM, ERIC           EMS  6     U UNR   2.00  9.50  5.00  4.00 22.50 10.00  0.00
 21   13 GRAY, CHRISTOPHER      IONG 6     U UNR   2.00  9.00  6.00  6.00 24.00  6.00  0.00
  7   14 FUSCO, PHILLIP         IONG 7     E 0929  2.00  9.00  5.00  6.00 23.00 10.00  0.00
 18   15 WILLIAMS, DANIEL       BRIM 6     U UNR   2.00  7.00  4.00  5.00 21.00 10.00  0.00
 28   16 FARIA, ROBERT          BRIM 7     U UNR   2.00  7.00  3.00  6.00 20.00 10.00  0.00
 25   17 WINTER, ADAM           BRIM 7     U UNR   2.00  7.00  3.00  4.00 18.00 10.00  0.00
 24   18 SCHULZ, TIM            BRIM 6     U UNR   2.00  6.00  3.00  4.00 18.00 10.00  0.00
 27   19 REILLY, BRENDAN        BRIM 7     U UNR   2.00  4.00  2.00  3.00 10.00 10.00  0.00
 20   20 PERROTTA, GEORGE       IONG 6     U UNR   1.50  7.50  4.50  3.50 17.50  8.00  0.00
 10   21 HOPKINS-POWERS, JOSEPH IONG 7     E 0651  1.50  5.50  2.50  2.50 10.50  6.00  0.00
 13   22 GRIFFITHS, HARLEY      IONG 6     E 0564  1.00  9.00  6.00  4.00 21.00  7.00  0.00
 14   23 DIPAOLA, ALEX          IONG 7     E 0560  1.00  8.50  5.50  3.00 18.50  7.00  0.00
 29   24 DARIN, J. BRANDON      IONG 6     U UNR   1.00  8.00  5.00  3.00 18.00  7.00  0.00
 16   25 PETIX, JOSEPH          IONG 7     E 0216  1.00  7.00  3.00  1.00 16.00  7.00  0.00
 23   26 VERNI, JOHN            HARV 7     U UNR   1.00  6.00  4.00  2.00 13.00  7.00  0.00
 15   27 LEWIS, PAUL            BRIM 7     E 0491  0.00  8.00  4.00  0.00 19.00  4.00  0.00
 17   28 DAMIANO, MARCO         IONG 6     E 0100  0.00  7.00  5.00  0.00 13.00  4.00  0.00
  5   29 KAPLAN, COURTNEY       SCAR 6     E 1165  0.00  0.00  0.00  0.00  0.00  0.00  0.00

               WESTCHESTER COUNTY CHAMPIONSHIP -- MIDDLE SCHOOL  

                    Team Placement by Score/Ties - Round  4

     Place         Name                Schl     Scr   Tie1  Tie2   Tie3   Tie4   Tie5   Tie6
                                                      Sol    MMed   Cum    OCum   Kash       

       1    BRIARCLIFF MIDDLE SCHOOL   BRIM     9.50  31.00  21.00  24.50  82.00  44.00   0.00
       2    IONA GRAMMAR               IONG     8.00  39.50  20.50  25.00  97.50  36.00   0.00