WESTCHESTER COUNTY CHAMPIONSHIP -- PRIMARY        

                      Placement by Score/Ties  - Round  4


Pair Place     Name            Schl Gr/Sx Ct Ratg  Scr   Tie1  Tie2  Tie3  Tie4  Tie5  Tie6
                                                          Sol   MMed  Cum   OCum

  5    1 HOFF, DAVID            HARR 3     E 0907  4.00  8.50  7.50 10.00 23.00 16.00  0.00
 35    2 ALLSTEADT, CONNOR      WSNC 3     U UNR   3.50 10.00  9.00  9.00 25.00 14.00  0.00
  1    3 ZORNOW, ETHAN          FOX  3     E 1042  3.50 10.00  8.00  9.00 26.50 14.00  0.00
  2    4 QVISTORFF, STEVEN      KENS 3     E 0965  3.00  9.50  8.50  8.00 26.00 13.00  0.00
  3    5 BHANDARI-YOUNG, ALEXANDSEEL 3     E 0955  3.00  9.00  8.00  9.00 25.00 13.00  0.00
 26    6 EDELMAN, ZACHARY       FOX  3     U UNR   3.00  8.00  6.00  7.00 23.00 13.00  0.00
 17    7 D'ARIANO, MATTHEW      RESU 3     E 0521  3.00  7.00  6.50  6.00 19.00 13.00  0.00
 27    8 KRAWCZYK, NIR          DOWS 2     U UNR   3.00  6.50  5.50  7.00 19.00 13.00  0.00
 34    9 DIAMOND, MAX           WARD 2     U UNR   3.00  6.50  5.50  6.00 16.00 13.00  0.00
  7   10 ETO, SHIN              HARR 3     E 0799  2.50  9.00  8.50  8.00 23.00 11.00  0.00
  4   11 MEYERS, DOUGLAS        HEAT 3     E 0921  2.50  9.00  8.00  8.00 24.00 11.00  0.00
 10   12 LYNCH, JACOB           WARD 3     E 0772  2.50  8.00  8.00  7.50 20.50 11.00  0.00
 33   13 MC DERMOTT, JOSEPH     P21Y 2     U UNR   2.50  6.50  5.50  6.50 16.50 11.00  0.00
  6   14 ELLIS, BRANDON         HARR 3     E 0806  2.00 10.00  6.00  7.00 23.00 10.00  0.00
  8   15 WIESENFELD, DAVID      HEAT 3     E 0778  2.00  9.50  5.50  5.00 21.50 10.00  0.00
 12   16 ETZEL, DYLAN           DOWS 2     E 0668  2.00  9.50  5.00  6.00 22.00 10.00  0.00
 14   17 PETRICCIONE, TIMMY     IONG 3     E 0590  2.00  9.00  5.00  5.00 23.00 10.00  0.00
 18   18 MACK, LANCE            COMA 2     E 0447  2.00  7.50  4.00  4.00 17.00 10.00  0.00
 13   19 ERSKINE, HALEY         ROX  3     E 0665  2.00  7.50  3.50  6.00 20.00 10.00  0.00
 11   20 HIRSCHFELD, BEN        HILL 3     E 0700  2.00  7.50  3.50  5.00 20.50 10.00  0.00
 32   21 JONES, ANDREW          DUND 3     U UNR   2.00  5.00  2.00  4.00 12.00 10.00  0.00
 30   22 SHEINWALD, JADE        PEQU 2     U UNR   2.00  5.00  2.00  3.00 12.00 10.00  0.00
 23   23 SCAMBIA, JOSEPH        PRIM 2     U UNR   1.50  7.00  3.00  2.00 16.00  6.00  0.00
 16   24 GILLENWATER, DARIN     PIUS       E 0570  1.00 12.00  8.00  4.00 27.00  7.00  0.00
  9   25 GOLDMAN, MATTHEW       HARR 3     E 0775  1.00 11.00  7.50  2.00 26.50  7.00  0.00
 21   26 JONES, ADAM            DUND 3     U UNR   1.00  9.00  6.00  3.00 23.00  7.00  0.00
 20   27 LALANI, ROBERT         DUND 3     U UNR   1.00  8.00  5.00  3.00 21.00  7.00  0.00
 31   28 TANAKA, KENT           COTT 2     U UNR   1.00  7.00  4.00  3.00 15.00  7.00  0.00
 22   29 GUO, ANDREW            FOX  3     U UNR   1.00  6.50  4.00  1.00 17.00  7.00  0.00
 25   30 CONTRERAS, MICHAEL     WARD 2     U UNR   1.00  6.50  3.50  0.00 16.00  3.00  0.00
 29   31 SCHWARTZ, LOGAN        HARR 3     U UNR   1.00  6.00  4.00  2.00 13.00  7.00  0.00
 24   32 DE ROCCO, JUSTIN       WARD P     U UNR   1.00  6.00  4.00  1.00 15.00  7.00  0.00
 19   33 SCHAFFER, MATTHEW      HARR 3     E 0294  1.00  6.00  3.50  2.00 12.50  7.00  0.00
 28   34 VERNI, PAUL            DWEB 2     U UNR   0.00  7.00  4.50  0.00 14.50  4.00  0.00
 15   35 SIEBECKER, JACK        GW   2     E 0588  0.00  0.00  0.00  0.00  0.00  0.00  0.00

               WESTCHESTER COUNTY CHAMPIONSHIP -- PRIMARY        

                    Team Placement by Score/Ties - Round  4

     Place         Name                Schl     Scr   Tie1  Tie2   Tie3   Tie4   Tie5   Tie6
                                                      Sol    MMed   Cum    OCum   Kash       

       1    HARRISON AVE               HARR     9.50  38.50  29.50  27.00  95.50  44.00   0.00
       2    WARD SCHOOL                WARD     7.50  27.00  21.00  14.50  67.50  34.00   0.00
       3    FOX MEADOW ELEMENTARY SCH  FOX      7.50  24.50  18.00  17.00  66.50  34.00   0.00
       4    DOWS LANE ELEMENTARY SCHO  DOWS     5.00  16.00  10.50  13.00  41.00  23.00   0.00
       5    HEATHCOTE ELEMENTARY SCHO  HEAT     4.50  18.50  13.50  13.00  45.50  21.00   0.00
       6    DUNDEE                     DUND     4.00  22.00  13.00  10.00  56.00  24.00   0.00