RIDGEWAY DECEMBER CLASSIC -- PRIMARY        

  

                      Placement by Score/Ties  - Round  4


Pair Place     Name            Schl Gr/Sx Ct Ratg  Scr   Tie1  Tie2  Tie3  Tie4  Tie5  Tie6
                                                          Sol   MMed  Cum   OCum

  3    1 ZORNOW, ETHAN          FOX  3     E 0914  4.00  9.00  8.00 10.00 23.00 16.00  0.00
  7    2 QVISTORFF, STEVEN      KENS 3     E 0775  3.50  8.00  7.50  9.00 23.50 14.00  0.00
  1    3 BHANDARI-YOUNG, ALEXANDSEEL 3     E 1007  3.00 10.00  8.50  8.50 24.50 12.00  0.00
  2    4 DAY, JEROME C          GCDS 3     E 0942  3.00 10.00  8.00  8.00 27.00 13.00  0.00
  9    5 REIS, ALEXANDER        SOLO 3     E 0746  3.00  9.50  9.00  9.00 25.00 13.00  0.00
 15    6 HEDLEY, CHRISTOPHER    GCDS 2     E 0639  3.00  8.50  7.50  8.00 22.00 13.00  0.00
 10    7 ETO, SHIN              HARR 3     E 0719  3.00  7.50  6.50  8.50 23.50 12.00  0.00
 32    8 MORALES, CHRISTIAN     P291       U UNR   3.00  7.00  6.00  6.00 18.50 13.00  0.00
 20    9 PEREZ, BRANCHY         P291       E 0495  3.00  5.50  5.00  6.00 16.00 13.00  0.00
  5   10 DE NUNZIO, ROBERT      GCDS 3  M  E 0820  2.50 11.00  9.00  8.00 29.00 11.00  0.00
 13   11 BRONSON, DYLAN         OSB  1     E 0675  2.50  9.50  8.50  7.50 24.50 11.00  0.00
 11   12 MEYERS, DOUGLAS        HEAT 3     E 0719  2.50  9.50  8.00  6.50 22.00 11.00  0.00
  4   13 THOMAS, ROBIN          CONR       E 0907  2.50  9.00  7.00  6.50 24.00 11.00  0.00
 25   14 OPPONG, KELVIN         P291       U UNR   2.50  7.50  7.00  5.50 18.50 11.00  0.00
 38   15 EDELMAN, ZACHARY       FOX  3     U UNR   2.00 11.00  5.50  6.00 25.50 10.00  0.00
 14   16 WIESENFELD, DAVID      HEAT 3     E 0646  2.00 11.00  5.00  6.00 24.00 10.00  0.00
 28   17 PERIGINE, DOMINIC      CONR 2     U UNR   2.00  9.50  5.00  6.00 24.50 10.00  0.00
 17   18 SELTZER, JACQUELINE    WORC 2     E 0583  2.00  8.50  4.50  6.00 19.00 10.00  0.00
 22   19 D'ARIANO, MATTHEW      RESU 3     U UNR   2.00  8.00  3.50  4.00 20.00 10.00  0.00
 21   20 MAGANA, KRISTINA       CONR       E 0401  2.00  7.00  4.00  2.00 18.50  6.00  0.00
 16   21 SIEBECKER, JACK        GW   2     E 0598  2.00  7.00  3.50  4.00 18.50 10.00  0.00
 24   21 RAO, HARSHA            PHAW 2     U UNR   2.00  7.00  3.50  4.00 18.50 10.00  0.00
  8   23 ETZEL, DYLAN           DOWS 2     E 0758  2.00  6.50  3.50  4.00 18.50  9.00  0.00
 30   24 JOHN, JASON            CONR 2     U UNR   2.00  5.50  3.00  2.00 11.50  6.00  0.00
 12   25 MILLS, JONATHAN        GCDS 2     E 0698  2.00  5.50  2.50  5.00 12.50  7.00  0.00
 33   26 YETARIAN, BEN          CONR 2     U UNR   2.00  5.50  2.50  2.00 13.00  6.00  0.00
 26   27 MURRAY, PETER D        BRON 2     U UNR   2.00  4.50  2.00  4.00 14.00 10.00  0.00
 36   28 ROLDAN, CHRISTOPHER    DAVI 3     U UNR   1.50  6.00  4.00  4.00 11.50  8.00  0.00
  6   29 MULHOLLAND, JASON      WORC 3     E 0805  1.00  9.50  6.50  4.00 23.50  7.00  0.00
 29   30 SANCHEZ, ROBERTO       CONR       U UNR   1.00  9.00  6.00  3.00 18.50  7.00  0.00
 37   31 MACK, LANCE            COMA 2     U UNR   1.00  7.50  4.50  4.00 17.50  7.00  0.00
 19   32 ZIGMONT, ANDREW        CONR       E 0538  1.00  7.00  4.00  3.00 15.00  7.00  0.00
 31   33 CANDIDO, ISABELLA      CONR 2     U UNR   1.00  6.00  3.50  0.00 14.50  3.00  0.00
 18   34 BENOV, JESSE           WARD 3     E 0542  1.00  5.50  3.50  3.50 14.00  5.00  0.00
 35   35 MELENDEZ, JOEL         P291       U UNR   1.00  5.00  3.00  1.00 12.00  7.00  0.00
 27   36 LAWRENCE, KYANI        CONR 2     U UNR   0.50  8.00  4.50  1.00 17.00  5.00  0.00
 34   37 ROZO, SEBASTIAN        GCAT 3     U UNR   0.50  7.00  4.00  1.00 16.00  5.00  0.00
 23   38 JAISWAL, ABHINAV       SEEL 2     U UNR   0.00  5.00  1.00  0.00 13.00  2.00  0.00

                     RIDGEWAY DECEMBER CLASSIC -- PRIMARY        

                    Team Placement by Score/Ties - Round  4

     Place         Name                Schl     Scr   Tie1  Tie2   Tie3   Tie4   Tie5   Tie6
                                                      Sol    MMed   Cum    OCum   Kash       

       1    GREENWICH COUNTRY DAY SCH  GCDS    10.50  35.00  27.00  29.00  90.50  44.00   0.00
       2    PS 291                     P291     9.50  25.00  21.00  18.50  65.00  44.00   0.00
       3    COLUMBUS ELEMENTARY        CONR     8.50  31.00  19.00  16.50  78.50  33.00   0.00
       4    FOX MEADOW ELEMENTARY SCH  FOX      6.00  20.00  13.50  16.00  48.50  26.00   0.00
       5    HEATHCOTE ELEMENTARY SCHO  HEAT     4.50  20.50  13.00  12.50  46.00  21.00   0.00
       6    WEST ORCHARD               WORC     3.00  18.00  11.00  10.00  42.50  17.00   0.00
       7    SEELY PLACE                SEEL     3.00  15.00   9.50   8.50  37.50  14.00   0.00